06.05.2024

Афінські новини

Новини українською мовою з Греції

Новий рекорд встановлено під час класичного Афінського марафону

Едвін Кіпту з Кенії встановив новий рекорд під час афінського марафону, на три секунди покращивши попереднє досягнення дев’ятирічної давності.

Ювілейний Афінський класичний марафон пройшов у грецькій столиці минулими вихідними – сороковою за рахунком. Першим подолав 42-кілометрову дистанцію зі стартом у місті Марафон та фінішем на стадіоні “Панатинаїкос”, де пройшли перші в історії Олімпійські ігри, бігун із Кенії Едвін Кіпту. У жінок переможницею стала Сукена Атанан із Марокко.

Едвін Кіпту фінішував з часом 2 години 10 хвилин та 34 секунди. Другим став його співвітчизник Кілімо Локітам, третім – кенієць Генрі Тукор Кітсана. У жіночому забігу перемогла спортсменка з Марокко Сукена Атанан, дійшовши до фінішу через 2 години 31 хвилину та 52 секунди після старту. Другою прийшла Перес Джепчирчир із Кенії, а “бронза” дісталася гречанці Глорії Прівілегіо.

У різних забігах в рамках Афінського марафону цього року взяли участь понад 70 000 осіб різного віку.