Олімпійські ігри: Ціціпас – Саккарі програли у чвертьфіналі

Стефонос Ціціпас і Марія Саккарі не змогли пройти до півфіналу тенісного турніру Олімпійських ігор в Токіо.

Вони програли двом досвідченим тенісистам в парному розряді, австралійцям Пірс-Барті, з рахунком 4-6, 6-4, 6-10 і були виключені з продовження турніру.

У першому сеті Джон Пірс і Ешлі Барті підтвердили прогнози, вони хотіли стати фаворитами на сьогоднішній матч, але грецькі тенісисти також показали, що вони не випадково входять в число кращих в світі. Хоча у них і не так багато досвіду в парних іграх, завдяки дуже гарній подачі до 4-4 вони не підпустили австралійців. Але потім Пірс-Барті “зламав” подачу Ціціпаса і взяв сет.

У другому сеті грецький колектив знайшов спосіб контролювати гру суперника. Він виграв перші дві гри, австралійці поступилися, але наші чемпіони знову збільшили різницю до 3: 1. Наші тенісисти зберегли різницю між двома партіями до кінця сету і при рахунку 6: 4 зіграли внічию 1: 1.

У третьому сеті Пірс скористався своєю подачею і зрівняв рахунок, Ціціпас відповів, а потім Саккарі зробив рахунок 2: 1. Пірс, який має десятирічний досвід гри в парному розряді, вивів Австралію вперед 3: 2. Деякі помилки грецького дуету в поєднанні з досвідом австралійців, і рахунок став 9-4. Греки скоротили рахунок до 6-9, але досвід Пірса-Барті не залишив місця для надії, австралійці перемогли з рахунком 10-6.