Україна в 1/4 фіналу Євро-2020

Збірна України, перемігши Швецію, вийшла в чвертьфінал Євро-2020. Експерти вважають, що нинішній виступ української команди можна по праву назвати кращим в історії її участі в європейських чемпіонатах.

Рахунок в матчі зі Швецією в шотландському Глазго відкрив на 27-ій хвилині захисник Олександр Зінченко. Однак уже в кінці першого тайму шведський півзахисник Еміль Форсберг зрівняв рахунок. Нічийний результат протримався до кінця основного часу і майже до закінчення доданого. Вболівальники вже передчували задоволення від серії пенальті, проте на 121-й хвилині український нападник Артем Добвік забив вирішальний гол у ворота суперників.

Після першого в історії команди виходу в чвертьфінал першості Європи українці зустрінуться зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня в Римі. А до цього, також вперше, стався вихід збірної України в плей-офф чемпіонату з третього місця, визна суперників за допомогою кращої різниці м’ячів.

Вчора збірна Англія зустрічалася з командою Німеччини, в результаті якого остання покинула турнір – англійці виграли з рахунком 2: 0. Після першого тайму команди пішли на перерву з рахунком 0: 0, проте на 75-й хвилині англієць Рахім Стерлінг забив перший м’яч у ворота суперника, а на 86-й хвилині успіх команди закріпив нападник Гаррі Кейн.