Скорботний Ціціпас вибув з розминки Вімблдону

Стефанос Ціціпас відмовився від участі в розминці Вімблдону в німецькому Галле в понеділок з особистих причин, після того, як поступився з перевагою в два сети після поразки від Новака Джоковича в недільному фіналі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

Ціціпас обіграв сербського чемпіона в перших двох сетах на Ролан Гаррос, але його перший фінал Великого шолома закінчився поразкою, в кінцевому підсумку він програв 7-6 (6) 6-2 3-6 2-6 4-6 у виснажливій сутичці, яка тривала більше 4-х годин і 11 хвилин.

Грецький гравець Ціціпас прийняв wild card в турнірі ATP 500 в Галле, а також повинен був зіграти в парному розряді зі своїм молодшим братом Петросом. «Його замінить щасливий невдаха Яннік Ханфманн в жеребкуванні одиночного розряду», – йдеться в повідомленні ATP.

У понеділок в соціальних мережах 22-річний хлопець повідомив, що він дізнався про смерть своєї бабусі по батьківській лінії всього за п’ять хвилин до фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

«За п’ять хвилин до виходу на корт моя улюблена бабуся померла», – написав Ціціпас в Instagram. «Мудра жінка, чия віра в життя і готовність віддавати і забезпечувати не можуть зрівнятися ні з одним іншим людиною, якого я коли-небудь зустрічав.

«Важливо, щоб в цьому світі було більше таких людей, як вона. Тому що такі люди оживляють тебе. Вони змушують мріяти “.

Ціціпас також оцінив недільна поразка в перспективі: «Життя – це не перемога чи поразка. Йдеться про те, щоб насолоджуватися кожним моментом життя, будь то в самоті або з іншими », – написав він. «[Речь идет] про те, щоб жити осмисленої життям без страждань і принижень. Піднімати трофеї і святкувати перемоги – це щось, але не всі ».