25.04.2024

Афінські новини

Новини українською мовою з Греції

Інцидент на футбольному полі – Крістіан Еріксен в свідомості і проходить обстеження

У суботньому матчі чемпіонату Європи з футболу Крістіан Еріксен, півзахисник збірної Данії, несподівано втратив свідомість. Кілька хвилин медики проводили реанімаційному дії, після чого футболіста доставили в лікарню.

Інцидент стався незадовго до кінця першого тайму матчу між збірними командами Данії та Фінляндії, повідомляє INTERFAX.RU. Раптово впавши на газон, Еріксен не зміг піднятися і втратив свідомість. За рахунку 0: 0 матч був зупинений.

Подробиці розповідає Мортен Бозен, лікар збірної Данії, на прес-конференції після матчу:

“Нас моментально викликали на поле, коли Крістіан впав. Я не бачив самого моменту, але швидко стало ясно, що він впав сам. Коли ми прибігли, він лежав на боці і дихав. Ми намацали пульс, але досить швидко картина змінилася, і тоді ми негайно почали масаж серця. Була надана фантастична допомога з боку лікаря арени та інших екстрених служб “.

Інцидент коментує Юрій Васильків, колишній лікар збірної Росії, пояснюючи причини втрати свідомості гравцем збірної Данії:

«У Еріксена сталася зупинка серця. Це рідкісний випадок. Якщо людина помре – це жахливо. Давайте помолимося, щоб все обійшлося.

Екс-лікар російської збірної розповів, що за ширмою медики проводили Крістіану Еріксену непрямий масаж серця, реанімаційні заходи. Він зазначив, що “зараз подібні явища чомусь стали з’являтися, але причини достеменно невідомі”.

Після відновлення матчу команди дограли 5 хвилин першого тайму і зіграли другий тайм. Збірна Фінляндії обіграла суперників з Данії з рахунком 1: 0. Зустріч проходила в Копенгагені. Єдиний гол у зустрічі забив Йоел Пог’янпало, точно пробив головою на 60-й хвилині ігрового часу. Датчанин П’єр-Еміль Хёйбьерга не зміг реалізувати пенальті на 74-й хвилині матчу.

В даний час Крістіан Еріксен у свідомості, може говорити і проходить необхідне медичне обстеження.