Футболіст з Данії Крістіан Еріксен переніс зупинку серця

Мортен Боесі, лікар датської команди, говорить, що під час матчу Данії на Євро-2020 проти Фінляндії у Крістіана Еріксена зупинилося серце.

Перед тим, як його доставили в лікарню, футболістові потрібна екстрена допомога. Боесі розповідає:

“Його не було. Ми зробили реанімацію серця, це була зупинка серця. Наскільки ми були близькі до того, щоб втратити його? Я не знаю, але ми повернули його після однієї дефібриляції, так що це досить швидко. Проведені до цього часу обстеження виглядають нормально. У нас немає пояснення, чому це сталося ».

Офіційні особи Данії повідомляють сьогодні:

«Його стан стабільний, і він продовжує перебувати в лікарні для подальшого обстеження. Сьогодні вранці ми поговорили з Крістіаном, який передав привіт своїм товаришам по команді ».

Головний тренер команди Каспер Хьюлманд зазначив, що Еріксен мало, що пам’ятає з суботнього інциденту. Він процитував півзахисника: «Я думаю, ви відчуваєте себе гірше, ніж я. Я відчуваю, що зараз збираюся тренуватися, хлопці ». Тренер додав:

«Крістіан в гарному настрої, і після всієї цієї невизначеності для гравців це величезне полегшення. Не доводиться сумніватися в тому, що ми були на грані. Це був травмуючий досвід. Ми говорили про ці почуття, і було б нормально сказати «ні», якщо б вони не хотіли грати. Деякі з них не могли грати, деякі були готові. Це ненормально грати в таку гру, коли один з ваших друзів переніс зупинку серця ».

Еріксен знепритомнів незадовго до перерви в суботній грі Данії на Євро-2020 проти Фінляндії. Тільки після того, як він прийшов до тями в лікарні, гравці погодилися відновити матч, в якому Фінляндія виграла. Після відновлення матчу команди дограли 5 хвилин першого тайму і зіграли другий тайм. Збірна Фінляндії обіграла суперників з Данії з рахунком 1: 0. Зустріч проходила в Копенгагені. Єдиний гол у зустрічі забив Йоел Пог’янпало, точно пробив головою на 60-й хвилині ігрового часу. Датчанин П’єр-Еміль Хёйбьерга не зміг реалізувати пенальті на 74-й хвилині матчу.

Шанувальники, які були присутні на грі, пізніше зібралися у Рігшоспіталет в Копенгагені для вираження підтримки футболістові. Багато футбольних гравці висловили співчуття і найкращі побажання – наприклад, Гаррі Кейн, капітан збірної Англії і колишній товариш Еріксена по команді «Тоттенхем Хотспур».